Dentální hygiena Willowdent Praha 5 logo

Zpracování osobních údajů

Jsem Bc. Jana Vrbová, dentální hygienistka, se sídlem Ostrovského 253/3, Praha 5, IČ 74554255.

S jakými Vašimi daty pracuji:

  1. Abychom se mohli spojit ohledně Vaší poptávky mých služeb nebo školení, mám na webu umístěný e-mail na který můžete napsat. Údaje, které mi hodíte do mailu budu zpracovávat, abych Vám mohla na Vaše dotazy a přání odpovědět.

    Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budu zpracovávat Vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), Vaše podnikatelské údaje a případně data, která mi předáte, abych Vám mohla poskytnout své služby.

    Pokud se na spolupráci nedomluvíme, Vaše údaje se u mne neohřejí příliš dlouho – promažu je do 1 měsíce. Pokud se na spolupráci domluvíme, Vaše data budu zpracovávat 10 let od ukončení naší spolupráce. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).
  2. Mám na webu odkaz na rezervační systém třetí strany - reservio.com. Tento systém chrání vaše osobní údaje podle Zásady ochrany osobních údajů | Reservio Business.
  3. Nemám zpracovatele, kteří by se k Vaším datům dostali. Mimo jiné proto, že jsem vázaná ze zákona lékařským tajemstvím. To znamená, že nikomu nemohu říct, že poskytuji služby právě Vám, ne tak sdělovat obsah takových služeb.
  4. Vaše osobní údaje neprofiluji, ani nepředávám mimo Evropskou unii.
  5. Pokud byste mě potřebovali ohledně vašich dat a mé práce s nimi kontaktovat, napište mi na e-mail janavrbova@willowdent.cz nebo mi zavolejte na +420 722 948 340.
  6. Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na mě a chtít informace, jaké osobní údaje zpracovávám, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po mně požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládám, jak bych měla, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věřím, že k ničemu takovému mezi námi nedojde. 🙂
closearrow-circle-o-downbars